Северина и Игор се пред развод?

Причина - сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована

Се шушка…

Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак и тоа поради сопругата на Жељко Јоксимовиќ, убавата водителка Јована која наводно го советувала Игор да ја откачи Северина.

Од друга страна пак, додека јавноста очекува потврда за овие тврдења на таблоидите, Северина на својот Инстаграм профил објавува фотографии од Африка и на истите изгледа пресреќно.

Колку и дали има вистина во ова, останува да видиме…

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време