Секс-бомбата од Венецуела ги покажа пораките што ги разменила со Кристијано Роналдо

Славниот фудбалер сакал да ја гризне за задникот

Секс-бомбата од Венецуела, Александра Мендез, во една ТВ-емисија ги покажа пораките што ги добила од Кристијано Роналдо.

Оваа провокативна девојка тврди дека за малку ќе му била девојка на Кристијано Роналдо наместо Георгина Родригез. Александра Мендез откри дека размениле исклучително возбудливи пораки, во кои се договарале дека во случај Роналдо да даде гол, таа да му дозволи да ја гризне за задникот. Пораките ги размениле во 2016 година, пред Португалецот да ја запознае Георгина Родригез.

Тоа беше пред три години. Тоа лето ја запозна неа, а лесно можев јас да бидам неговата избраничка“, тврди оваа убавица.

 

 

View this post on Instagram

 

Y si en vez de pensarlo tanto, lo intentas? Ve por ello🦋 . . 📸 @glow_adrianzen

A post shared by Alexandra (@alexandramendezof) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време