Сани го прослави првиот роденден на ќеркичката Ева

Голема веселба за малата принцеза

Во друштво на семејството и најблиските пријатели

Фолкерката Сани Гроздановска деновиве го прослави првиот роденден на ќеркичката Ева. Во друштво на семејството и најблиските пријатели во еден познат скопски ресторан се славело доцна до ноќта, а во центарот на вниманието секако била малата славеничка за која Сани во повеќе наврати досега има потенцирано дека е копија на нејзиниот сопруг.

Цела е на татко и и морам да нагласам дека сум многу среќна што имам сопруг како Мартин покрај себе затоа што ми помага во се и е максимално посветен на нас, рече пејачката во една прилика.

Инаку, ова е втор брак за неа, а од првиот ја има ќеркичката Викторија.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време