Природно си е природно – Од деколтето на Сани ќе ви се сврти во глава!

Нема пластични операции

Сексапилната фолкерката апсолутно секоја прилика ја користи за да го истакне своето раскошно деколте

Фолкерката Сани Гроздановска е една од најзгодните риби на домашната фолк сцена, а нејзин главен атрибут секако се градите кои се 100 проценти природни.

Токму поради тоа, сексапилната фолкерката апсолутно секоја прилика ја користи за да го истакне своето раскошно деколте, а во повеќе наврати до сега има потенцирано дека иако не е против естетската хирургија, засега ништо нема корегирано на себе.

Природна сум од глава до пети, немам ништо против пластичните операции, но немам ниту желба нешто да корегирам на себе. Се се допаѓам таква каква што сум и тоа ми е најважно, вели Сани која е мајка на две ќерки.

Минатата година на свет ја донесе малата Ева, а од првиот брак ја има и Викторија која веќе тргна по стапките на мама и пее на детски фестивали.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време