Познатите дами бојадисуваат јајца како од шега!

Калиопи и Кристина Арнаудова се супер домаќинки

Наближува големиот христијански празник Велигден, најважниот верски празник , Христијанските верници со овој празник го прославуваат воскреснувањето на Исус Христос.

Некои од македонксите јавни личности се покажаа како вистински домаќинки, па во раните утрински часови пред изгрејсонцето бојадисуваа јајца, а со нив се пофалија на Инстаграм каде што објавија фотографии на кои што може да се види како ги имаат декорирано.

Сара Мејс, Анита Даева, Калиопи, Биба Додева, Кристина Арнаудова… се само дел од познатите дами кои што бојадосуваат јајца како од шега.

Погледнете:

 

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстагран
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време