Пола македонска естрада на шопинг во Шутка

Кои од домашните пејачи носат фејк облека?!

Јавна тајна е дека голем број на познати личности носат „фејк“ облека. Истата ја набавуваат од народски кажано „шинтери“, а голем број на „фејк“ парчиња можат да се најдат и на пазарот во Шуто Оризари каде има секакви копии.
Естрадниот магазин Бекстејџ реши да истражува на тема: Кои од македонските јавни личности пазари во Шутка? За да ја разрешат дилемата и да дознаат информација од прва рака, го посетија пазарот во Шутка… Тони Зен, Слаткаристика, Панчо беа само дел од одговорите…

Кои други јавни купуваат од Шутка, а се срамат да признаат, погледнете во продолжение…

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време