Подарокот што предизвика солзи-радосници во очите на Цеца

Обожавателите ја изненадија

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ денес наполни 45 години, а денот го помина во друштво на своето семејство и блиските пријатели. Утрово, пред нејзината куќа во населбата Дедиње ја пречекаа неколку обожаватели, кои и’ донесоа интересен подарок и предизвикаа солзи радосници во нејзините очи…

 

Fan's birthday present for Ceca ? (pt.1) #ceca #cecaraznatovic (14 June)

A post shared by SVETLANA CECA RAZNATOVIC ® (@ceca_official_fanpage) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време