Оваа српска пејачка прва имаше секс пред камери – еве како изгледаше тоа

Видео

По завршувањето на реалното шоу стана пејачка и водителка

Ена Попов, српската пејачка која пред десет години беше во реалното шоу „Големиот Брат“, прва во
регионот имаше секс пред камери во реално шоу. Таа тогаш беше во врска со Mарко Милјковиќ, а видеото стана вирално.

Ена тогаш имаше само 19 години, а по завршувањето на  реалното шоу стана пејачка и водителка. Денес е среќно мажена, има две деца и живее мирен живот далеку од очите на јавноста.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време