Ова е новата Вики Миљковиќ – Пејачката промени се’ на себе од корен

Целосна трансформација

Фото: Принтскрин, Јутјуб

Вики Миљковиќ пред излегувањето на новиот албум решила да го посети својот фризер кој во целост и го променил личниот опис и тоа само со осветлување на косата.

Ја осветливме косата и направивме нови кркми, а покрај тоа ја скративме и должината за да изгледа моќно и модерно, рекол Алекса, фризерот на познатата пејачка, а промоцијата на новата фризура ќе биде во сабота во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време