Огнени ракавици: Карлеуша и Марија Шерифовиќ како боксерки

Деновиве заврши сниамњето на промотивното видео за новата сезона на “Ѕвезде Гранда“. Главните актерки во видеото биле Јелена Карлеуша и Марија  Шерифовиќ, членови на жирито кои претходната година беа најгласни.

Со боксерски ракавици на себе, тие две имале за задача да глумат дека се во боксерски меч,  а се поради новиот концепт на шоуто, во која натпреварувачите ќе бираат ментори меѓу членовите на жирито после кое тие ќе се борат за нивната победа.

За изненадување на публиката Јелена и Марија малку се занеле во задачата и размениле сериозни удари. Подебелиот крај го извлека Карлеуша.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време