Нови СМС – пораки : Карлеуша јавно му искажува љубов на Врањеш

Од ден во ден излегуваат нови докази кои ја потврдуваат секс аферата

Кога било се идеално во нивната врска, пејачката имала и посебен прекак за својот партнер и му се обраќала со “бебе“

Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ се најдоа во центарот на вниманието кон почетокот а оваа година откако во јавноста најпрвин испливаа информации дека пејачката зад грбот на Тошиќ се допишувала со негов колега, потоа експлицитните фотографии, за на крај да излезат и пораките кои што Карлеуша го праќала на босанскиот фудбалер.

Како што откри Врањеш, со Карлеуша се запознале пред повеќе од две години и за брзо време се вљубиле. Кога било се идеално во нивната врска, пејачката имала и посебен прекак за својот партнер и му се обраќала со “бебе“.

Бебе мое најубаво, анѓелу мој најубав, му пишувала Карлеуша на Огњен.

Пејачката упорно тврди дека аферата и е наместена, веќе два дена не се огласува на социјалните мрежи, а вчера Тошиќ на Инстаграм објави нивна заедничка фотографија и на тој начин им даде до знаење на сите дека се е во ред со нивниот брак.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време