Не успеал да ја смува – Саша Поповиќ тајно бил заљубен во оваа пејачка со години

Се плашел да и пријде

Фото: Драган Кадиќ, Драгана Удовиќиќ

Пред да се ожени со Сузана Јовановиќ со која има ќерка и 20 години складен брак, Саша Поповиќ бил во врска со голем број на колешки, но една успеала да му се „лизне“ од раце, а сега директорот на „Гранд“ призна дека станува збор за Нада Топчагиќ во која што бил заљубен како млад.

Фото: Драгана Удовиќиќ

Повод за ова признание била жестоката кавга мегу Нада и Маринко Роквиќ кај него во емисија, па се со цел да избалансира и да ја смири ситуацијата, Поповиќ ги откри овие детали од минатото и призна се притоа потенцирајќи дека се заљубил во Нада на прв поглед и дека сакал да ја смува.

Прв пат ја видов Нада на Хит Парада, а наш менаџер беше Рака и јас му кажувам дека многу ми се допаѓа Нада, а тој ми вели не се плеткај каде што не ти е местото ако не сакаш нејзиниот сопруг да те истепа и опостуши како бугарска општина. Го послушав и ништо не пробав со Нада, откри Саша, а пејачката на ова признание заводливо само се смешкаше.

 

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време