Наташа Беквалац: „Немам намера да му се вратам на Лука!“

Пејачката минатото го остава зад себе и никогаш не се врти назад

Фото: ATA IMAGES

Наташа Беквалац која изминатиот викенд настапи во Скопје во интервју за „Бекстејџ“ зборуваше за својата кариера, но и емотивен живот.

Па така, имавме можност да дознаеме дека Македонија и е особено драга и ја чувствува како свој дом, надворешната убавина воопшто не и е важна, па поради тоа и не се доживува како една од најубавите жени во регионот, ја негираше врската со Милан Станковиќ за која српските медиуми изминатиов период пишуваа на големо, а откри и дека не планира никогаш во животот да се врати на ниту еден од бившите партнери, односно сопрузи затоа што живее исклучиво во сегашноста и никогаш не се врти назад.

Целото интервју можете да го погледнете во продолжение:

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време