Наташа Беквалац настапи без долна облека (ВИДЕО)

Еве зошто нејзиниот стајлинг ја воодушеви публиката

Принтскрин Инстаграм

Наташа Беквалац  на настапот по повод отворање на продавница на познат моден бренд во Бања Лука се појави со необичен стајлинг, кој дефинитивно им го привлече вниманието на присутните.

Според изјавите на оние што се најдоа на самото место, коментарите се позитивни – сите се согласни дека пејачката изгледа најдобро досега. Особено го коментираа нејзиниот избор на облека – пејачката носеше жолти панталони до длабоки изрези на колковите, кои на сите јасно им ставија до знаење дека под нив не носи гаќички.

 

View this post on Instagram

 

Nemoj da si u problemu😜…girl power👭👭👭@dancefactorydf @stshism @kristinabekvalac @tanjamrkic #hm

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време