Мустафа Сандал го „запали“ Инстаграм со ОВАА фотографија

Обожавателките на бившиот сопруг на Емина Јаховиќ буквално „полудеа“ по него

Популарниот турски музичар Мустафа Сандал се разведе со поп-пејачката Емина Јаховиќ по 10 години брак, а сега предизвика лавина од позитивни коментари на Инстаграм и тоа со само една објавена фотографија.

Имено, припадничките на понежниот пол го „бомбардираа“ со позитивни коментари на сметка на неговиот физички изглед. Мустафа објави фотографија на која се полева со вода, но сите ги коментираат неговите цврсти стомачни мускули и витото тело…

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време