Моника Белучи покажала премногу: Ветер и’ го раздувал фустанот, минувачите останале без здив!

Занесна убавица

ФОТО: Profimedia

Велигденскиот викенд го поминала без својот дечко

Моника Белучи (54) го поминала велигденскиот викенд во мало италијанско гратче. За време на прошетката покрај плажа, Моника сосема случајно покажала премногу, бидејќи ветерот и’ го раздувал фустанот што го носела.

Со грациозност, актерката успеала да ги собере краевите на фустанот, а притоа ни најмалку не се возбудила.

Моника шетала без шминка, во фустан под колена која имала голем изрез од страна и длабоко деколте.

ФОТО: Profimedia

И покрај своето едноставно издание, актерката не можела да ја скрие својата убавина. Минувачите останале без текст кога оваа неприкосновена убавица минувала покрај нив.

Инаку, овој пат Моника била видена без партнерот Николас Лефебре (36) со кого е во врска веќе некое време.

По вториот развод, актерката изјавила дека ќе мора добро да размисли дали сака да стапи во трет брак.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време