Милица Тодоровиќ донесе драстична одлука – Спремна е да се повлече од естрадата, а ова е причината

Само ова и е поважно од музиката

Фото: Дамир Дервишагиќ

Една од најпопуларните пејачки во регионот, Милица Тодоровиќ, бележи успеси како на професионален план, така и на приватно поле. Познато е дека Милица е во долга врска со кореографот Милош Пауновиќ.

View this post on Instagram

😍❤❤❤ Party people ❤

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Иако врската им започна бурно со оглед на тоа што Милош во тоа време беше во брак, а сега Милица се почесто изјавува дека едвај чека да се оствари во улогата на мајка и да му роди дете на својот избраник.

View this post on Instagram

Sound of silence…😍

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Цел живот се водам по тоа дека некои работи во животот не се планираат и треба да се случат спонтано. Сега би сакала да ми се случи бебе, вели Милица и додава дека во последно време со Милош се почесто зборуваат на тема проширување на семејството, пренесува Информер.

Инаку, нејзиниот партнер веќе има дете од првиот брак.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време