Марија Шерифовиќ се бакна страсно во уста со Ѓорѓе Давид (Видео)

Што значи ова?

Фото: Принтскрин, Јутјуб

Емисијата „Ѕвезде Гранд“ имаме прилика да ја гледаме секоја сабота на Канал 5 телевизија.

Членовите на жирито со своите кавги и интересни ставови знаат да направат шоу.

Во најновата емисија на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша инсистираше Марија Шерифовиќ и Ѓорѓе Давид да одговорат на предизвикот и да се бакнат во уста.

Ајде ве молам, уште еднаш да го видам тој бакнеж во уста? Не си најверојатно геј“,  инсистираше Јелена.

Ѓорѓе и Марија го прифатија предизвикот и се бакнаа во уста.

Најавата погледнете ја во видеото:

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време