Манекенката откри какви се реално Бред Пит и Анџелина Џоли

Кој е добриот, а кој лошиот?

Фото: Cover Images

Манекенката и актерка Каприс Бурет (47) во интервју за магазинот New Magazine ја начна темата за некогашната холивудска брачна двојка Бред Пит и Аџелина Џоли – и немаше убави зборови за актерката.

Во посебни пригоди, бев во можност да се најдам на вечера со Анџелина и Бред, но не можам да се присетам дали во тој период беа во брак. Бред беше фантастичен, а Анџелина вистинска кучка. Цела вечер не кажа ниту еден збор. Седеше само и гледаше наоколу“, истакна Каприс, додавајќи дека актерката е „ужасна“.

 

Извор: Hello. rs

Фото: Инстаграм

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време