Мајката на полубратот на ќерката на Гоца Тржан испрати јавен поздрав до малата Лена

Гоца Тржан го негира постоењето на полубратот на својата ќерка

Фото: Рајко Ристиќ

Иако Гоца Тржан го негира постоењето на полубратот на нејзината ќерка Лена, малиот Жељко, кој е син на нејзиниот бивши сопруг Иван Маринковиќ и Милјана Кулиќ, ѕвездата на реалните шоуа во Србија јавно ги поздрави пејачката и полусестрата на својот син.

Имено, Милјана за време на јавувањето во живо на својот инстаграм-профил го покажа својот нов стан во кој живее со свршеникот Лазар Чолиќ Зола, а во рацете го држеше и својот син кого нејзините следбеници имаа можност да го видат. Во еден момент, во заднината се слушна песна на Гоца Тржан, па Милјана одлучи да и’ упати јавен поздрав.

Поздрав до Гоца Тржан и Лена, мојата сестра“, порача Кулиќ во името на својот син.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време