Луда журка – Мелита, Сораја и Накова го “запалија” Скопје

Главни

Фото: Инстаграм

Дека супер си поминале и сите очи биле вперени во нив потврда се и видеата кои Мелита ги објави на Инстаграм каде танцуваат и наздравуваат со вино

На Александра Накова и српската старлета Сораја Вучелиќ им тргна дружбата! Минатиот викенд старлетите уживаа во Белград, а вчеравечер беа излезени во Скопје, но овојпат им се придружи и поранешната водителка Мелита Ракичевиќ. Дека супер си поминале и сите очи биле вперени во нив потврда се и видеата кои Мелита ги објави на Инстаграм каде танцуваат и наздравуваат со вино.

Сигурни сме дека супер си поминале, а дали оваа дружба ќе има ново продолжение останува да видиме.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време