Лила со жешка фотка во костим за капење го топи снегот! Ќе смрзнете кога ќе ги погледнете фотографиите (Видео)

Во паузите на снимањето на емисијата “Се или нешто“ популарната тв водителка Лила Филиповска ужива во ски центарот Банско. Иако е почеток на јануари сепак Лила успеаа да ги израдува фановите кои имаа можност на почетокот на годината да ја видат во секси издание. Како највлијателна македонкса блогерка таа уште еднаш ги израдува своите над сто илјади фанови објавувајќи фотографии во црвен костим за капење во базен на отворено. Погледнете.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време