Лепа Брена: „Зарем сите на моето дете?!“ (ФОТО)

Пејачката во одбрана на својот син

Младиот пејач Стефан Живојиновиќ ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со фотографијана снимена во вежбалницата во која редовно тренира. Особено интересен е коментарот на неговата славна мајка Лепа Брена, упатен до преостанатите „актери“ на фотографијата.

Само јако“, кратко порача Стефан во описот на фотографијата на која го гледаме како „носи на плеќи“ тројца членови на вежбалницата, на што Брена возврати: „Зарем сите на моето дете?!“

 

 

View this post on Instagram

 

Samo jako 💪🏼

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време