Лепа Брена конечно прозборе за аферата на Карлеуша: „Од нејзина страна сум, нема убиено некого“

И даде поддршка и и порача да биде силна

Се огласи во јавноста и го кажа своето мислење за скандалот

Лепа Брена која во моментов се одмара на Бора Бора конечно се огласи во јавноста и ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш притоа потенцирајќи дека Карлеуша секогаш ќе ја има нејзината поддршка.

На Јелена секогаш ќе и бидам поддршка, без разлика што и да се случува.Не само на Јепена, туку на секоја жена. Нема убиено никој, не знам зошто така се однесуваат со неа. Што и да и е потребно, јас сум тука за неа, рекла Брена.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време