Лекарите се борат за животот на ќерката на Мајкл Џексон: Еве што се случило

Парис Џексон е во тешка состојба

Ќерката на покојниот крал на попот Мајкл Џексон, Парис, заврши во болница откако се обиде да си го одземе животот. Таа и во минатото се бореше со депресијата, па во 2013 година го презеде истиот чекор.

Странските медиуми пренесуваат дека Парис си ги исекла вените, и тоа поради документарниот филм за нејзиниот славен татко, во кој се наведува дека Мајкл сексуално злоставувал две деца во неговиот забавен парк „Неверланд“.

На неа сега внимава стручен лекарски тим, земајќи предвид дека е отпуштена од болницата.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време