Кои македонски јавни личности живеат живот на компензација?

„Еве ти го, дај ми го“ е девизата на овие ѕвезди!

Често пати го слушаме поимот „живот на компензација“, особено кога е во прашање македонската естрада.

Водители, пејачи, актери, спортисти инфлуенсери… сите саакаат кеш, но газдите и бизнисмените кои ги ангажираат да ги рекламираат нивните салони, продавници, производи… некако повеќе милуваат да им се оддолжат на компензација давајќи им некакви услуги или производи со кои тргуваат…

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ истражуваше на тема живот на компензација и откри кои македонски јавни личности живеат на тој начин.
Погледнете:

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време