Ќеркичката на Тамара Тодевска стана манекенка

Малата Хана позира со стил

Главна!

Ќеркичката на Тамара Тодевска, Хана, стана манекенка. Малата наследничка деновиве позираше за еден познат бренд за детска облека, а мама Тамара објави неколку фотографиии од фотосесијата на Инстаграм и под истите напиша: Маникенка да будем!

View this post on Instagram

#manekenkadabudem part 2 @hippo.mk

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Фановите беа воодушевени од истите, а Хана собра само пофални зборови и комплименти.

Инаку, пејачката наскоро треба да се породи и на свет да го донесе братчето на Хана, Дарен.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време