Ќерката на Сузана Манчиќ се разведува од 20 години постариот бизнисмен, ова е причината

После две години брак

Го спакувала куферите и се вратила во Србија

Теодора Куниќ, наследничката на Сузана Манчиќ одлучила да стави крај на бракот со 20 години постариот бизнисмен со кој се венча пред две години.

Теодора за него се омажи во март 2017 година во Лас Вегас, а за свадбата не знаеше ниту Манчиќ која дури откако завршила церемонијата била известена.

Како што се наведува, причина за разводот се ненадминливи разлики во карактерот меѓу нив двајца и се почестите несогласувања кои ги имале во последните шест месеци, а оваа одлука ќерката на Сузана ја донела пред три месеци и веднаш и ја соопштила на својата мајка.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време