Кејт Мидлтон има нешто што Дајана отсекогаш го посакувала, а никогаш не го добила

Батлерот на принцезата откри непознати детали за односите во кралското семејство

Батлерот на починатата принцеза Дајана тврди дека војвотката Кејт Мидлтон има љубов и поддршка од кралското семејство, она што од секогаш го посакувала Дајана, но никогаш не го добила

Батлерот на починатата принцеза Дајана тврди дека војвотката Кејт Мидлтон има љубов и поддршка од кралското семејство, она што од секогаш го посакувала Дајана, но никогаш не го добила.

Пол Бурел во документарецот „Приказната за Дајана“ открива досега непознати детали за кралското семејство, пренесува „Експрес“.

Кејт е многу среќна жена затоа што има нешто што Дајана никогаш го немала. Таа има сила и може многу работи да направи,  вели Бурел додавајќи дека војвотката ја има поддршката од кралското семејство.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време