Кејт Хадсон ја прекрши забраната на Џенифер Анистон и објави фотки од нејзината роденденска прослава (ВИДЕО)

Во саботата навечер, популарната актерка Џенифер Анистон организира гала-прослава на својот 50. роденден, на која присуствуваа голем број нејзини пријатели и колеги, меѓу кои и бившиот сопруг Бред Пит (повеќе информации можете да прочитате ТУКА).

Иако славеничката строго им забрани на своите гости да објавуваат фотографии и видеоснимки од забавата, Кејт Хадсон не одолеа и ја прекрши забраната, споделувајќи неколку фотографии на кои ја гледаме во друштво на славеничката и Гвинет Палтроу, која му е исто така бивша на Бред Пит.

Ги сакам овие дами. Ја славевме оваа убавица минатата ноќ. Среќен роденден. Сите те сакаме многу“, напиша Кејт во описот на објавената снимка.

Како Џастин Теро ѝ честитал роденден на Џенифер Анистон: Светот останал без зборови!

 

 

View this post on Instagram

 

Love these ladies 💕Celebrated this beauty last night ✨Happy Bday JA! We all love you sooo!

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време