Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

Почна да ѕирка, веќе не може да ја крие бременоста

Фото: Фејсбук

Манекенката Катарина Ивановска која деновиве престојуваше во Тел Авив, Израел каде што ја бодреше својата другарка Тамара на Евровизија го покажа трудничкото стомаче.

Фото: Инстаграм

Имено, топ моделот објави неколку фотографии на Инстаграм каде јасно се гледа како ѕирка стомачето, и со нив само ја потврди веста за бременоста која што „Убавина и здравје“ први ја објавија уште пред еден месец.

Фото: Инстаграм

Со оглед на тоа што се уште е во рана бременост, полот на бебето е непознат, па така не се знае дали малиот Вања ќе добие братче или сестричка.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време