Јелена Розга повторно е заљубена?

Се разнежни на Инстаграм

Нова фотка со емотивна посвета

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил објави многу нежна и сексапилна фотографија со стихови од песна на Оливер Драгојевиќ.

Сите нежни зборови на светот ги сочував за тебе, напиша Розга како коментар на објавената фотографија.

Хрватските медиуми прашуваат на кого ли Јелена ќе му се предаде во новата 2019 година пеејќи му нежни стихови.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време