Јелена Карлеуша „пропатува“ низ времето: Одлучи да се врати прво 16, а потоа и 14 години назад

Обожавателите се воодушевени

Јелена Карлеуша одлучи да се врати прво 16, а потоа и 14 години наназад објавувајќи своите фотографии настанати во тоа време на инстаграм-профилот.

Реакциите на нејзините многубројни следбеници се позитивни, а дали вие сметате дека контроверзната пејачка доста се сменила во текот на годините?

 

16 years ago… #throwback @dior

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

14 years ago… Logomania @dior #throwbackthursday

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Major throwback 2004, #logomania @dior #throwbackthursday

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време