Јелена Карлеуша после смртта на Дивна за прв пат излезе од дома

Со црни очила за сонце и капа на прошетка со сопругот

Фото: Принтскрин, Курир.рс

Јелена Карлеуша многу тешко ја поднесува смртта на својата мајка Дивна Карлеуша која почина после тешка и долга борба со канцерот. Пејачката целосно се повлече во себе и само оди на гробишта каде што го поседува вечното почивалиште на Дивна.

Со неа цело време е сопругот Душко кој не отпатува во Кина каде што игра фудбал,но и тетка и Данијела.

 

Фото: Принтскрин, Курир.рс

Јелена и Душко ги уловиле екипата на „Папарацо лов“ кои ги снимиле додека се во обиколка на новата куќа каде што треба да се преселат наскоро. Пејачката со Душко и Данијела излегла од дома, а цело време носела црни очила и капа на главата.

Двојката ја купија вилата на Драган Стојковиќ Пикси, во моментов ја реновираат, а ќе се вселат некаде кон средината на септември.

Фото: Принтскрин, Курир.рс
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време