Јелена и Душко на овој начин им ставија точка на „шушкањата“ за разводот

Предизвикаа „хаос“ на социјалните мрежи

Изгледа дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ одлучија да им стават точка на шпекулациите дека се разведуваат. Само еден ден по демантот од страна на популарната пејачка, Јелена и Душко повторно се заследија на Инстаграм.

Причината за нивната расправија се’ уште не е позната, но според сознанијата на „Свет“, Огњен Врањеш нема никаква врска со тоа, како што тврдеа некои медиуми.

 

Според сознанието на „Свет“, фудбалерот многу се израдувал поради таквите наслови.

Огњен Врањеш седи и чека Јелена да се разведе. Во тој случај, тој ќе биде пресреќен и ќе добие потврда дека успеал во се’ што замислил и на што работи со месеци – да и’ го уништи бракот. Но од тоа навистина нема ништо“, вели изворот на „Свет“.

Разводот го демантира и Јелена на Инстаграм, но оа не ги спречи „душогрижниците“ да продолжат да шпекулираат.

Таблоидните текстови за разводот се апсолутна лага и измислица на болни умови. Не верувајте, не читајте и не им придавајте значење бидејќи ве лажат“, напиша пејачката пред два дена.

 

Извор; „Стори.рс“

Фото: Инстаграм

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време