Исплива шокантна преписка меѓу партнерот на Снежана Ѓуришиќ и 27 години помлада девојка

Познатиот гинеколог ја изневерувал пејачката?!

Фото: Драган Кадиќ, Курир.рс

Пејачката Снежана Ѓуришиќ деновиве е во центарот на вниманието на српските медиуми откако „Скандал“ објави дека нејзиниот партнер, гинекологот Вања Милошевиќ се допишува со 28- годишна девојка на Фејсбук зад нејзиниот грб.

Како што пренесува магазинот, девојката која што е вмешана во целата оваа приказна како доказ дека ја зборува вистината, за „Скандал“ приложила и нивна преписка, а тврди дека гинекологот барал од неа да му испрати фотографии со експлицитна содржина.

Фото: Принтксрин, Јутјуб

Сите фотографии ти се убави, убаво ти е и името и презимето, прати ми нешто посекси од тебе. Полесно ми е да се слушаме, еве ти мојт број, јас Фејсбук отворив поради некои другари од војска, а ми се наполни со девојки, и напишал Вања на девојката која го прашала за врската со Снежана Ѓуришиќ која што тој ја демантирал и рекол дека е среќно разведен и сингл.

За потсетување, Снежана и Вања својата врска јавно ја признаа во 2018 година, а пред тоа една година тајно се гледаа. Пејачката минатата година одржа концерт на кој Вања и поради 59 рози, а по повод овој скандал парот досега се нема огласено во јавноста, а на повиците на „Скандал“, но и другите српски медиуми не одговара.

 

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време