Ирина Шајк се крие од папараците: Сè уште ја јаде срамот поради Бредли Купер и Леди Гага (ФОТО)

Ирина Шајк сосема невина е вовлечена во аферата во која главни актери се нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка од филмот „Ѕвездата е родена“, Леди Гага.

Имено, хемијата меѓу актерот и пејачката ја забележавме сите, а нивниот заеднички настап за време на кој им се препуштија на емоциите на песната, тотално ја извадија од такт Ирина, која настапот го набљудуваше од публиката.

Популарната манекенка е фотографирана додека излегувала од вежбалницата, обидувајќи се да се скрие од папараците со ставање јакна врз главата.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време