Им тргна на Живојиновиќ: Уште еден син на Лепа Брена сака да се оствари како татко

Филип „повлече нога“, а сега на ред е и Стефан

Лепа Брена стана баба на малиот Александар кој на свет го донесе пред неколку дена Александра Пријовиќ,а после Филип Живојиновиќ кој ја повлече ногата, сега и младиот син Стефан се огласи и кажа дека едвај чека да се оствари во улогата на татко.

View this post on Instagram

Studio čeka, vreme je za povratak i novu pesmu. 😎

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Атрактивниот Стефан девојките ги освојува со својата едноставност, па веќе важи за идеален зет. После својот брат и Стефан изрази желба да стане татко иако смета дека се уште е рано за ваков чекор.

Повеќето луѓе сакаат да се остварат како родители, па така и јас. Сметам дека се уште сум млад за такво нешто и дека се уште не сум спремен, а и уште не сум запознал личност со која што би посакал да формирам семејство, така што тоа ќе мора малку да почека. Но кој знае што може да донесе следниот ден, рекол Стефан.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време