„Home Style“ by „Убавина и здравје“: Ново списание на нашиот пазар

Посветено на архитектура, дом, дизајн, уредување, ентериери...

Еден од сегментите на највлијателниот магазин за жени „Убавина и здравје“ доби свој формат. Архитектура, дом, дизајн, уредување… во „Home Style“ by „Убавина и здравје“. Веќе во продажба!

Насловната страница ја краси поранешната убавица на Македонија Вера Мештеровиќ, фотографирана во салонот за мебел „Jumis Luxury“. Фотографијата е дело на нашиот познат фотограф Александар Велов, а стајлингот на модната уредничка Магдалена Медичи.

Сè што ви е потребно за пролетно освежување на домот, како да се уреди мал стан и да се одржува уредно, клучни правила за добро уреден дом, детали за ентериер со стил и многу, многу повеќе, ќе пронајдете во специјалното издание „Home Style“, присутно на продажните места низ републиката.

Фото: Александар Велов

 

 

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време