Годините се нижат, а лицето на Цеца сè уште е без брчки (ФОТО)

Обожавателите воодушевени од нејзината најнова селфи-фотографија

Фото: Рајко Ристиќ

Цеца Ражнатовиќ ги воодушеви почитувачите на својот лик и дело со најновата селфи-фотографија објавена на Инстаграм. На неа пејачката позира со минимална шминка на лицето, а токму тоа ги воодушеви нејзините многубројни обожаватели, кои ја наградија со голем број лајкови и позитивни коментари.

Кралица… Природна… Секогаш убава… Само една е Цеца“, се само дел од коментарите на нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

Dobro vece……. 💃🏽🌹

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време