Фотографија настаната по бурната ноќ на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш во Атина

Јелена Карлеуша го возвраќа ударот

„Информер“ во најновиот број објави фотографија од популарната пејачка Јелена Карлеуша за која тврди дека е направена по бурната ноќ која пејачката ја поминала со Огњен Врањеш во Атина.

Во текстот е истакнато дека фотографијата е снимена во Атина и дека Јелена била лута на фудбалерот што ја фотографирал. Врањеш наводно ја излажал пејачката дека ја избришал фотографијата, пренесува „Информер“, против кого Јелена Карлеуша поднесе тужба.

Имено, додека медиумите и по повеќе од еден месец продолжуваат да се занимаваат со аферата Карлеуша-Врањеш, поп-пејачката одлучи да поднесе тужба против сите српски медиуми што објавиле невистини за неа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Како што стои во видеообраќањето што го сподели на својот инстаграм-профил, Јелена поднесе вкупно 120 тужби, а што е наведено во нив, слушнете сами:

 

 

View this post on Instagram

 

✍🏻 120 lawsuits against Serbian press

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време