Ерос Рамацоти на сред улица ја зграпчи сопругата и ја бакна

Поминува време со своето семејство пред скопскиот концерт

Италијанскиот музичар Ерос Рамацоти (55) со својата сопруга Марица Пелегрини (30) и синот Габриј Тулиј (3) е фотографиран на улиците низ Милано.

Облечен во спортска облека, италијанскиот пејач се шеташе низ градот, но страстите кај него се разбудија, па навали на сопругата во јавност.

Пејачот очигледно ја изненади својата сакана, која првин го оттргнала знаејќи дека ги фотографираат, а потоа се предала во прегратките и бакнежите на сопругот.

Инаку, синот на Рамацоти Габрио, оваа сабота ќе го прослави својот 4-ти роденден.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време