Емина Јаховиќ повторно заљубена? Три месеци по разводот пејачката во прегратка на турски милионер (фото)

Иако изјавуваше дека не е подготвена за нова љубов,сепак Аморовите стрели го нашле патот до срцето на пејачката Емина Јаховиќ.

 

Судејќи по се српската Пенелопе Круз три месеца по разводот од пејачот Мустафа Сандал повторно е заљубена. Нејзин избраник е еден од најпосакуваните турски ергени -милионерот Садетин Саран. 

 

Иако пејачката не ја потврди ниту пак ја демантираше оваа гласина, Садетин ја подгреја дополнително со една фотографија на друштвените мрежи.

Фотографија предизвика многу полемини првенствено поради коментарот кој го оставил Садетин под фотката

-Мојата ќерка. Толку многу ми недостига-напиша на изненадување на многумина

Нарекувајќи ја девојката на сликата своја ќерка многумина тврдат дека милионерот сакал да ја излаже јавноста, која се фрли на детективска работа. До детали биле анализирани обетките и белегот на неговата “ќерка“, па на крај е заклучено дека сепак се работи за Емина.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време