Емина Јаховиќ и Мустафа Сандал денес имаат важен повод за славење

Синот Јавуз полни 7 години

Фото: Инстаграм

На „Инстаграм“ пејачката објави фотографија на која нејзиниот син е бебе

Пејачката Емина Јаховиќ денес е посебно емотивна, бидејќи нејзиниот син Јавуз го слави својот 7 роденден.

На „Инстаграм“ таа објави фотографија на која нејзиниот син е бебе.

Таа го сака многу ова момче, повеќе од тоа што се сака себе. Среќен роденден Јавуз“,  напиша Емина во описот на фотографијата.

Нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал исто така се огласи на социјалните мрежи честитајќи го роденденот на својот син.

Нашето бебе денес полни 7 години. Најсладок е од сите. Драг мој сине, среќен роденден. Тато те сака многу“ напиша популарниот пејач.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време