Емилија Розман – гола легната на долари

Манекенката шокираше со последната објава на „Инстаграм“

Фото: Фејсбук

Поранешниот Мис на Македонија, моделот Емилија Розман, ќе биде дел од новиот видеоспот на „ДНК“ за песната „Ромео и Јулија“. За потребите на видеото, таа потполно гола е легната на расфрлани банкноти.

Како ќе изгледа тоа, манекенката сподели и на својот профил на „Инстаграм“.

Фото: Инстаграм
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време