Џесика Палашоска: „Имам исто газе како Џенифер Лопез, ќе си го осигурам!”

"Горда сум на него"

“Напорно вежбам за да изгледа така како што изгледа”

Фолкерката Џесика Палашоска која наскоро ќе ги изненади фановите со ново провокативно видео вели дека има план во иднина да го осигура задникот.

Доколку се решам во животот да осигурам некој дел од телото, тоа сигурно би бил задникот. Горда сум на него, но и напорно вежбам за да изгледа така како што изгледа”, вели фолкерката која многумина ја споредуваат со Џенифер Лопез, а од неодамна почна да го следи и нејзиниот пример, па секој настап и е зачинет со тверкување и интересни
кореографии.

Мене многу ми годи кога ќе ми кажат дека имам газе како на Џеј Ло, ми се допаѓа нејзиниот изглед и стил воопшто. Сметам дека за еден настап да биде комплетен, мораш да имаш и солидна кореографија, затоа и земав танчарки со кои заедно настапуваме и сега-засега коментарите на публиката се воодушевувачки и позитивни”, додаде Џесика.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време