Џенифер Лопез прави скара во долна облека

Социјалните мрежи горат

jennifer lopez loreal hair color 317388 Jennifer Lopez Net Worth

Го доведе до колапс Твитер со жешката еротска фотосесија

Латино дивата Џенифер Лопез, која мошне активно ја рекламира премиерата на својот нов филм  „Втор чин“ чија премиера е закажана за 21 декември, го доведе до колапс Твитер со жешката еротска фотосесија.

Имено, Џеј Ло, сликана само во секси долна облека од црна тантела,  покажува како таа умее  да пече скара во дворот. Комшиите се разбира, наредени на оградата учат скараџиски занает, ама и… собираат инспирација…. за по дома!

Таа не ја крие својата среќа во нејзиниот професионален и приватен живот, негирајќи ги сите гласини за наводната венчавка со бејзбол легендата Алекс Родригез.

Џеј Ло уверува дека не постои свадбен план, иако веренички  прстенот доби уште во текот на летото од страна на Родригез.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време