Блам на годината – Јована Јоксимовиќ ги шокираше фановите со својот изглед

Познатата водителка направи „утка“ на деценијата

Фото: Дејан Бриза

Јована Јоксимовиќ која инаку плени со својот стајлинг, утрово ги шокирала своите фанови и гледачи со стајлингот,

Корисниците на социјалната мрежа Твитер го коментирале аутфитотна водителката притоа пишувајќи дека станува збор за чиста утка.

Фото: Принтскрин, Твитер

На фановите не им се допаднал овој „чуден“ крој, а многумина ја нарекле дека е моден инцидент.

Фото: Принтскрин, Прва
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време