Бившиот сопруг на Дара Бубамара се огради од неа: „Порно-содржината не беше снимена за мене“

Милан Кесиќ конечно проговори

По прашината што се крена во јавноста поради новиот порно-скандал во кој главна актерка е Дара Бубамара, се огласи и нејзиниот поранешен сопруг и татко на нејзиниот син, Милан Кесиќ.

По појавувањето на шпекулациите дека порно-снимката на која Дара симулира орален секс била наменета за неговите очи, тој за весникот „Курир.рс“ изјави дека со фолк-пејачката е во исклучиво пријателски односи и дека тој нема врска со нејзиното ново експлицитно видео.

Јас немам врска со тоа. Ние сме само пријатели и и’ помагам бидејќи имаме дете. Веројатно тоа го направи од маркетиншки причини, така што немам што да и’ забележам“, порача Кесиќ за „Курир“, кој со Дара официјално беше во брак до 2017 година, но се разделија порано.

Милан го дели мислењето со мнозинството дека Дара намерно ја пуштила во етер порно-снимката само за да ја има во медиумите.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време