Бекамови имаат нова снаа, а нејзината сличност со Викторија ќе ве запрепасти

Девојката на Бруклин е копија на дизајнерката

Ја запознал и со семејството

Семејството Бекамови живее мирен и хармоничен живот, но секогаш се под будното око на јавноста.

Најстариот син Бруклин има нова девојка за која многумина тврдат дека е иста Викторија.

Нејзиното име е Храна Крос, има 21 година и е модел, а Бруклин веќе ја запознал својата нова девојка со родителите.

View this post on Instagram

🧡

A post shared by Hana (@hancross) on

На модната ревија која Дејвид ја организираше се појавила и Хана во друштво на целото семејство.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време